=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Religia.tv poszła z torbami
Autor Wiadomość
Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2015-02-01, 20:08   Religia.tv poszła z torbami

TVNowska podróbka TV TRWAM zaprzestała nadawania. Powodem okazała się żałosna oglądalność na poziomie 3,6 tyś. widzów (w porównaniu do 11 milionowej widowni stacji o. Tadeusza Rydzyka ).

Cały artykuł: http://wpolityce.pl/media...oraz-silniejszy

Oglądaliście religia.tv? Smuci Was, że to już koniec? :crazy:

The man 
Starszy Kumpel
Ecr. l'inf.

Bananów: 10
Wysłany: 2015-02-24, 10:11   Re: Religia.tv poszła z torbami

Borcejn napisał/a:

Oglądaliście religia.tv? Smuci Was, że to już koniec? :crazy:

Smuci ,że nie wyszło, czekałem aż telewizja rydzykowa zejdzie na margines. Bo ludzie zobaczą jak powinna sie zachowywać normalna telewizja religijna [o ile taką była] Zobaczą ze Trwam powstało tylko po to aby ludzi okradać i politycznie wykorzystywać ich fanatyczną wiarę. Którą wcześniej rydzyk swoim fanatyzmem i pałaniem nienawiścią rozbudził. A tu zonk. Chociaż kto oprócz moherów ogląda takie brednie? Po co zwykłemu, szaremu człowiekowi religijna telewizja zgłębiająca sacrum? Miszczak się nie popisał ani spece od badania rynku :crazy: Tak mi kurwa przykro... :crazy:

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2015-02-24, 17:15   

Trwam nie jest stacją stricte religijną - nigdy taką nie była. Nie ma racji bytu tworzenie czegoś takiego, nawet w kontekście promila ludzi żyjących w ascezie / na grzybkach - halucynkach. Kanał religijny o samej religii byłby trochę jak kanał motoryzacyjny z wyścigowymi samochodami, ale bez wyścigu - bez sensu.

Jak wg Ciebie zachowuje się normalna telewizja? A może wolisz tak sformułowane: co telewizja Trwam robi "nienormalnie" lub "dziwnie", np. w odniesieniu do telewizji zachodnich? Pomijając budżet na wyposażenie studia.

The man 
Starszy Kumpel
Ecr. l'inf.

Bananów: 10
Wysłany: 2015-02-24, 17:48   

Borcejn napisał/a:
A może wolisz tak sformułowane: co telewizja Trwam robi "nienormalnie" lub "dziwnie", np. w odniesieniu do telewizji zachodnich? Pomijając budżet na wyposażenie studia.

Według mnie żadna taka telewizja nie powinna istnieć :crazy: Jeszcze za działalności religia tv miałem nadzieję, że nawzajem się mohery wytłuką pod jasną górą ale tak nie było :crazy: Gdyby chociaż to krk sprawował pieczę nad tym to może by to inaczej wyglądało, jakaś tam nauka by szła w parzę z oglądaniem, ale radio Maryja i TV Trwam nie reprezentują oficjalnego stanowiska Kościoła rzymskokatolickiego, są to media należące do redemptorystów i tutaj moje pytanie: Czy ta polityka naprawdę katolikom nie brzydnie? Tak ciągle tylko politykę oglądać? Ja już jestem dosyć wkurwiony kiedy obejrzę wiadomości w tv raz na tydzień [praktycznie wcale nie ogladam telewizii, ogłupia, omamia itp] A oni to maja prawie 24 godziny na dobę. Nie dziwię się ze później te bacie od Rydzyka są takie agresywne względem mediów :crazy:

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2015-02-24, 19:49   

OK. Ale Ty tak na poważnie z tą nienawiścią i agresją? Dziwię się, bo ja jej nie dostrzegam jeśli chodzi o STACJĘ. Jeśli chodzi o LUDZI, to się zgadza - zwłaszcza ludzie starsi, ludzie, którzy niosą ze sobą bagaż takiej czy innej "mądrości życiowej" - reagują impulsywnie, niestosownie, często dają się prowokować. Najczęściej są to wielbiciele PO, którzy dzwonią do studia TV TRWAM w trakcie jakichś wywiadów czy wykładów filozoficznych. :crazy: Tak wynika z mojej obserwacji. Niemniej, to wydaje się dosyć zrozumiałe. Wśród wielbicieli CZEGOKOLWIEK znajdują się lepsi i gorsi obrońcy swojego obiektu kultu, mędrców i dewiantów. Nie powinniśmy i nie chcesz chyba oceniać stacji przez pryzmat identyfikujących się z nią odbiorców. Na pewno nie chcesz, bo to by było bez sensu.

No i jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie wolę redemptorystów od komunistów w roli prezentujących stanowisko Kościoła rzymskokatolickiego. :crazy:
BTW nienawiść Rydzyka: https://www.youtube.com/watch?v=zvGkbVGnluY

Polityka jest wszędzie i każda stacja ma jakieś interesy - to fakt. I to też jest wyjątkowo normalne.

Stary Ramol 
Kumpel

Bananów: 11
Wysłany: 2015-03-08, 13:15   

W sumie nie oglądałam, ale jak tvn to dobrze xD

MatkaKurczątka
Przybysz

Wysłany: 2015-04-09, 14:24   

Nikt normalny nie ogląda już telewizji.

Fragileacacia 
Wiarygodny
Balansując nad krawędzią

Bananów: 8
Wysłany: 2015-04-09, 21:28   

Czyli oglądanie telewizji jest jednoznacznym wyznacznikiem (nie)zdrowia psychicznego i (nie)zachowania norm społecznych?

BeatBox napisał/a:
Czego brakuje Wam do pełni szczęścia?

cjelzurr napisał/a:
Bycia pierdolcem w mniejszym stopniu. To główny powód moich życiowych porażek.

MatkaKurczątka
Przybysz

Wysłany: 2015-04-11, 11:05   

Jest pewnym wskaźnikiem. Czas spędzany przed telewizorem jest odwrotnie proporcjonalny do ilorazu inteligencji.

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2015-04-11, 13:05   

coś w tym jest. zwłaszcza, jeśli większość tego czasu poświęca się na historie przedstawiane w paradokumentach, jakichś dziwnych serialach czy podobnych.

Fragileacacia 
Wiarygodny
Balansując nad krawędzią

Bananów: 8
Wysłany: 2015-04-12, 23:16   

A ja uważam, że to trochę zbyt duże uogólnienie :)
Oczywiście, są ludzie, którzy chłoną telewizyjną papkę jak powietrze i nie prezentują sobą obrazu elity naszego społeczeństwa, ale do głowy przychodzi mi np. znajome, młode małżeństwo, z dwójką dzieci. Oboje pracują, ona jest HRowcem odpowiedzialnym za wszystkie oddziały sklepu XYZ na Dolnym Śląsku oraz działa w stowarzyszeniu ratującym porzucone i zaniedbane zwierzaczki, a on pracuje na 2 zmiany. Praca + dwójka energicznych dzieciaków + jeszcze bardziej energicznych psów + wszystko inne co się na życie składa sprawiają, że ich jedynym marzeniem wieczorem jest posiedzenie przy jakimś odmóżdżaczu migającym relaksująco na ekranie TV, tak aby choć na chwilę dać sobie odpocząć. Raczej nie podejrzewałabym ich o niskie IQ ;)

BeatBox napisał/a:
Czego brakuje Wam do pełni szczęścia?

cjelzurr napisał/a:
Bycia pierdolcem w mniejszym stopniu. To główny powód moich życiowych porażek.

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2015-04-13, 16:09   

Fragileacacia, to prawda, są ludzie, którzy po całym dniu w pracy nie szukają już sobie czegoś, co każe im dalej myśleć, będą chcieli po prostu odpocząć przy czymś mało skomplikowanym.
jednak wydaje mi się, że takie osoby to tylko niewielki odsetek oglądających podobne programy. wystarczy spojrzeć na godziny emisji - albo człowiek jest w robocie, albo gotuje/ogarnia mieszkanie/robi coś tam jeszcze po pracy. zostają uczniowie, emeryci, bezrobotni... cóż, mogę się mylić.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2015-04-13, 19:11   

Grunt to analizować co tam dają i starać się weryfikować to z rzeczywistością. Myślenie praktyka nie boli.

Odpowiedz do tematu