=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GAŹDZINA!
Autor Wiadomość
Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2015-02-07, 17:19   GAŹDZINA!

Czasami warto tu wpadać, choćby dlatego, żeby odkryć coś nowego..

Piątek, po drugiej w nocy. Kameleon nie śpi. Szpieguje na gościu strumień cout'a. Z przypadku wchodzi w "użytkowników", analizuje, zaczyna szperać, wygrzebywać cudze brudy. Myślałby kto, że Borcejn jest Gazdo - Gaździną, ma więcej postów niż znajomych na fejsbuku, a odwiedzin nakreślonych szatańską czwórką. Okazuje się, że to nie do końca tak, Banan świńsko coś przed nami ukrywa. :crazy:
ODKRYŁAM ZAGADKĘ, WIEM KTO JEST GAŹDZINĄ!

Spójrzcie sami! BULWERSUJĄCE FAKTY! OBCIĄŻAJĄCE ZDJĘCIA NA DNIACH!

[ Komentarz dodany przez: Borcejn: 2015-02-07, 18:13 ]
Usuwam avatar za zaśmiecanie serwera załącznikami w 80 różnych wersjach. :crazy:

10.jpg
Plik ściągnięto 12 raz(y) 145.96 KB

aczny_czas_wizyt.jpg
Plik ściągnięto 12 raz(y) 168.79 KB

odwiedziny.jpg
Plik ściągnięto 14 raz(y) 154.98 KB

The man 
Starszy Kumpel
Ecr. l'inf.

Bananów: 10
Wysłany: 2015-02-07, 17:45   Re: GAŹDZINA!

Wszystko się wydało :mialem_dynamit_w_paszczy:

Już pierwszą podpowiedzią powinien być fakt dania mi funkcji moderatora jako pierwszemu. W ostatnich tygodniach jednak doszło do pewnego rodzaju szykanowania Borcejna i ten musiał podkulić ogon, schować głowę w piach i zedrzeć ze mnie zieleń aby nikt nie snuł podejrzeń... jednak Fajłtapa niczym sir Arthura Conan Doyle rozgryzła nas, co tam Doyle.. niczym Scooby Doo :crazy:

A tak na serio, chyba muszę przestać pić przy laptopie ,bo zachlany nie wyłączam laptopa i nabijam sobie godziny :crazy:

P.S twórcze zdjęcie banana :crazy:

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2015-02-07, 18:12   

The Man stracił kolor za brak realizacji zadania, niespełnioną obietnicę i alkoholizm. Co więcej, sam sobie ustalił termin na nadrobienie zaległości (tydzień) - ja czekałem ponad dwa tygodnie. Jako zwykły Użytkownik jest OK, ale moderator nie może robić z gęby cholewy. ;-)

Temat jest przejawem nudy (za dużo Ojca Mateusza?), ew. The Man chciał sobie podbudować ego wyimaginowaną rolą Gażdziny i zatrudnił bajkopisarza. :crazy:

Odpowiedz do tematu